Web Sitesine Özel

İnci Aynalı Şifonyer

YOT1410007646
14.130 TL 17.663 TL %21
15.543 TL 19.429 TL %21
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 14.130 TL
Toplam
15.543 TL
17.663 TL
14.130 TL
17.663 TL
Şifonyer ( Aynalı )
15.543 TL
14.130 TL
15.543 TL
14.130 TL
Toplam
14.130 TL15.543 TL

Ürün Özellikleri

İnci Şifonyer Aynalı modeli, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir mobilyadır. Yatak odanıza zarif bir dokunuş katacak olan bu şifonyer, eşyalarınızı düzenlemenize ve saklamanıza yardımcı olur.

Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilen İnci Şifonyer, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Geniş çekmeceleri ve depolama alanı, kıyafetlerinizi düzenli tutmanızı sağlar.

Aynalı tasarımıyla odanızı daha ferah ve aydınlık gösterir. Ayna üzerinde yer alan şık detaylar, mobilyanın estetik görünümünü tamamlar.

İnci Şifonyer, pratik kullanım ve kolay temizlenebilirlik özellikleriyle de ön plana çıkar. Eşyalarınızı düzenlemeniz için geniş bir depolama alanı sunar ve odanızın düzenini sağlar."İnci Yatak Odası Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet şifonyer (ayne ve puf dahil)

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı