İnci Aynalı Konsol - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

İnci Aynalı Konsol

YOT1410007632
12.627 TL 15.784 TL %21
13.890 TL 17.362 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 12.627 TL
Toplam
13.890 TL
15.784 TL
12.627 TL
15.784 TL
Konsol ( Aynalı )
13.890 TL
12.627 TL
13.890 TL
12.627 TL
Toplam
12.627 TL13.890 TL

Ürün Özellikleri

İnci Aynalı Konsol, işlevsel detaylarıyla dikkat çeken bir konsoldur. Dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Minimalist modern tarza uygun.    

İnci Aynalı Konsol, zarif tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katıyor. Göz alıcı aynası ve özel detaylarıyla dikkat çeken bir konsol.

Dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleri sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Çekmeceleri ve raflarıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için ideal bir seçenektir.

İnci Konsol Aynalı, oturma odası, giriş holü veya yatak odası gibi farklı alanlarda kullanılabilir. Şık bir aksesuar olarak fonksiyonel bir depolama alanı sunar.

Minimalist ve modern tarzıyla dekorasyonunuza uyum sağlar. İnci Konsol Aynalı ile evinize zarafet ve pratiklik katın."

İnci Yemek Odası (İNEGÖL MOBİLYASİ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Konsol

Ürünümüz mdf ve suntalem üründen olusmaktadir.

Nemli bir bezle temizleyiniz. Direk güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından koruyunuz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1974586

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı