İcon Yataksız Üçlü Koltuk - İnegölSofa

İcon Yataksız Üçlü Koltuk

KT1410018818
37.856 TL 47.320 TL %20
41.640 TL 52.050 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 37.856 TL
Toplam
41.640 TL
47.320 TL
37.856 TL
47.320 TL
3'lü Koltuk
41.640 TL
37.856 TL
41.640 TL
37.856 TL
Toplam
37.856 TL41.640 TL

Ürün Özellikleri

Icon Yataksız Üçlü Koltuk, konforlu ve şık bir 3'lü koltuk modelidir. Geniş oturma alanıyla rahat bir deneyim sunar. Kaliteli ve dayanıklı bir seçim.    

"Icon Yataksız Üçlü Koltuk, konforu ve şıklığı bir araya getiren bir parçadır. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleriyle mükemmel bir rahatlık sunar. Kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır ve dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanım sağlar.

Modern ve zarif tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Farklı renk seçenekleri ile kişisel tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, kol ve sırt minderlerinin çıkarılabilir özelliği temizlik açısından da pratiklik sağlar.

Icon Üçlü Koltuk, aileniz ve misafirleriniz için mükemmel bir oturma deneyimi sunar. Şık görünümüyle oturma odanızın odak noktası olacak ve uzun yıllar boyunca size keyifli anlar yaşatacaktır."

Takım içeriğinde 1 adet İcon 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı