İcon Tekli Berjer - İnegölSofa

İcon Tekli Berjer

KT1410018817
12.576 TL 15.720 TL %20
13.832 TL 17.290 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 12.576 TL
Toplam
13.832 TL
15.720 TL
12.576 TL
15.720 TL
Berjer
13.832 TL
12.576 TL
13.832 TL
12.576 TL
Toplam
12.576 TL13.832 TL

Ürün Özellikleri

İcon Tekli Berjer, şık tasarımı ve rahat oturma deneyimi ile öne çıkan bir berjer koltuk seçeneğidir. Tekli berjer modelleri arasında göz alıcı bir seçim.

İcon Tekli Berjer, rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren mükemmel bir tekli koltuk seçeneğidir. Berjer koltuk modelleri arasında öne çıkan bu ürün, ergonomik tasarımı ve konforlu oturma deneyimi ile dikkat çeker. Berjerin geniş oturma alanı ve yüksek sırt desteği, rahat bir oturma pozisyonu sağlar. Yumuşak minderleri ve kaliteli sünger dolgusu, uzun süreli kullanımda bile konforunu korur. İster oturma odası, ister yatak odası gibi farklı alanlarda kullanabileceğiniz çok yönlü bir seçenektir. Icon Berjer, şık tasarımıyla dekorasyonunuza zarafet katar. Farklı renk ve döşeme seçenekleriyle tarzınıza uygun bir tercih yapabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerin kullanıldığı sağlam yapısı, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Takımın tamamlayıcı parçaları ile kombinleyerek daha geniş bir oturma düzeni oluşturabilirsiniz. Icon Berjer, tek başına kullanıldığında bile göz alıcı bir etki yaratır ve odanıza şıklık katar.

Takım içeriğinde 1 adet İcon Berjer bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı