İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk - İnegölSofa

İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk

KT1410018819
47.849 TL 77.288 TL %39
52.632 TL 85.013 TL %39
Takım İçeriği
İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk1 x 47.849 TL
3'lü Koltuk Dinlenmeli 1 adet
Ara Sehpa 1 adet
Toplam
52.632 TL
77.288 TL
47.849 TL
77.288 TL
İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk
3'lü Koltuk Dinlenmeli 1 adet
Ara Sehpa 1 adet
47.849 TL
47.849 TL
3'lü Koltuk Dinlenmeli
62.090 TL
56.446 TL
Ara Sehpa
5.920 TL
5.384 TL
Puf
10.168 TL
9.240 TL
Toplam
47.849 TL52.632 TL

Ürün Özellikleri

İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk, modern tarzı ve rahatlığı bir araya getirir. Şık tasarım ve geniş oturma alanı sunar. Modern 3'lü koltuk seçeneği.    

İcon Sehpalı ve Dinlenmeli Koltuk, modern tarzı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. 3'lü koltuk modelleri arasında öne çıkan bu ürün, geniş oturma alanı ve rahatlık sunan dinlenme özelliği ile dikkat çeker.Koltuğun ana parçası olan 3'lü bölüm, geniş bir oturma alanı sağlar ve konforlu minderleri ile rahat bir oturma deneyimi sunar. Dinlenme özelliği sayesinde, uzanıp dinlenebilir ve keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.Icon Koltuk, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza tarz katmaktadır. Temiz hatları, özenle seçilmiş malzemeler ve kaliteli işçilikle birleşerek göz alıcı bir etki yaratır. Farklı renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uygun bir tercih yapabilirsiniz.Takımın sehpalı bölümü, kullanışlı bir yüzey sunarak yanınızdaki eşyalarınızı koyma imkanı sağlar. Hem estetik açıdan hoş bir görünüm sunar hem de işlevsel bir kullanım sağlar.Icon 3'lü Dinlenmeli ve Sehpalı Koltuk, modern tarzı, konforu ve işlevselliği bir araya getirerek yaşam alanınıza yenilikçi bir atmosfer katar.

İNEGÖL SOFA

Takım içeriğinde 1 adet İcon 3'lü Koltuk Dinlenmeli bulunmaktadır.  Puf fiyata dahil değildir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı