İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk - İnegölSofa

İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk

KT1410018821
58.590 TL 88.840 TL %35
64.453 TL 97.730 TL %35
Takım İçeriği
İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk1 x 58.590 TL
Puf 1 adet
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı 1 adet
Toplam
64.453 TL
88.840 TL
58.590 TL
88.840 TL
İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk
Puf 1 adet
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı 1 adet
58.590 TL
58.590 TL
Puf
10.168 TL
9.240 TL
Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı
68.016 TL
61.832 TL
Toplam
58.590 TL64.453 TL

Ürün Özellikleri

İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk, şık rahat oturma odası tamamlayıcısı. Modernliği dikkat çeker. Oturma depolama alanı bir araya getirir. Keşfet! 

"İcon Sehpalı Dinlenmeli ve Puflu Koltuk, oturma odanızın rahatlık ve şıklıkla buluştuğu bir tamamlayıcıdır. Bu üçlü puf, modern tasarımı ve işlevselliğiyle yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sağlar.

Yumuşak dolgusu ve konforlu oturma alanıyla dinlenmeye ve rahatlamanıza olanak tanır. Sehpa bölümü, içeceklerinizi, kitaplarınızı veya dekoratif objelerinizi koyabileceğiniz bir alan sunar. Ayrıca, altında bulunan depolama alanı, ekstra düzen sağlamak için idealdir.

Icon Üçlü Dinlenmeli Sehpali Puf, dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleriyle uzun ömürlü kullanım sağlar. Farklı renk ve doku seçenekleriyle mevcut dekorasyonunuza uyum sağlar. Oturma odanızı tamamlayan bir parça olarak şıklık ve işlevselliği bir araya getirir.

Bu üçlü puf, oturma odanızın odak noktası olacak ve aynı zamanda ek oturma ve depolama alanı sağlayarak yaşam alanınızı daha kullanışlı hale getirecektir."

İNEGÖL SOFA

Takım içeriğinde; 

  • 1 adet İcon Puf, 
  • 1 adet İcon Üçlü Koltuk Dinlenmeli ve Sehpalı 

modül bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı