İcon Kare Orta Sehpa

YOT1410019701
10.900 TL 13.625 TL %20
11.990 TL 14.988 TL %21
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 10.900 TL
Toplam
11.990 TL
13.625 TL
10.900 TL
13.625 TL
Orta Sehpa
11.990 TL
10.900 TL
11.990 TL
10.900 TL
Toplam
10.900 TL11.990 TL

Ürün Özellikleri

      

Icon Kare Orta Sehpa, yaşam alanınıza zarif bir dokunuş katmak için tasarlanmış şık bir tamamlayıcı aksesuardır. Orta sehpa olarak kullanılabilecek bu ürün, işlevselliği ve estetiği bir araya getirerek odanızın dekorasyonunu tamamlar. Sehpanın dayanıklı yapısı ve kaliteli malzemeleri uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık tasarımı ve detaylı işçilik, odanızda göz alıcı bir unsur oluşturur. Sehpanın geniş tablası, kitaplar, dergiler veya dekoratif objeler gibi eşyalarınızı düzenlemek ve sergilemek için ideal bir alan sunar. Icon Orta Sehpa, evinizin tarzına uyum sağlamak için farklı renk ve desen seçenekleri sunar. Bu sayede, mevcut dekorasyonunuza kolaylıkla entegre edebilirsiniz. Minimalist veya modern bir tarza sahip olsun, sehpa odanıza şıklık ve işlevsellik katacaktır. İkonik bir parça olan Icon Orta Sehpa, yaşam alanınızı tamamlayan bir aksesuar olarak öne çıkar. Estetik görünümü ve kullanışlı yapısıyla orta sehpa ihtiyacınızı karşılar.

Takım içeriğinde 1 adet İcon Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı