Icon Çekmeceli TV Sehpası - İnegölSofa

Icon Çekmeceli TV Sehpası

YOT1410019700
14.591 TL 16.950 TL %14
16.054 TL 18.650 TL %14
Takım İçeriği
Tv Sehpası1 x 14.591 TL
Toplam
16.054 TL
16.950 TL
14.591 TL
16.950 TL
Tv Sehpası
16.054 TL
14.591 TL
16.054 TL
14.591 TL
Vitrin
22.234 TL
20.212 TL
Toplam
14.591 TL16.054 TL

Ürün Özellikleri

Icon Çekmeceli TV Sehpası, şık ve işlevsel bir üründür. Televizyonunuzu güvenle yerleştirin ve ortamı düzenleyin. Yaşam alanınıza stil katın. Keşfedin!  

"Icon Çekmeceli TV Sehpası, yaşam alanınıza şıklık ve işlevsellik katan bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, televizyonunuzu güvenli bir şekilde yerleştirmenin yanı sıra diğer eşyalarınızı düzenlemek için de ideal bir alan sunar.


TV Sehpasının sağlam yapısı ve kaliteli malzemeleri uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. Geniş tablası, medya cihazlarınızı, oyun konsollarınızı veya dekoratif objelerinizi düzenlemek için yeterli alan sağlar. Ayrıca, sehpanın altındaki raf ve çekmeceler, ek depolama imkanı sunar.


Icon TV Sehpası, farklı renk ve desen seçenekleriyle mevcut dekorasyonunuza kolaylıkla uyum sağlar. Minimalist veya modern bir tarza sahip olsun, sehpa odanızın stilini tamamlayan bir unsurdur.


Şık tasarımı ve işlevsel yapısıyla Icon TV Sehpası, yaşam alanınıza estetik bir dokunuş ve pratiklik sağlar. Televizyon deneyiminizi geliştirirken aynı zamanda odanızı düzenli ve düzenli tutmanıza yardımcı olur."

Takım içeriğinde 1 adet İcon Tv Sehpası bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Tv Sehpası2005057
Vitrin9050135

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı