Hermes Yemek Odası Takımı - İnegölSofa

Hermes Yemek Odası Takımı

YOT1410004966
61.590 TL 96.540 TL %37
67.749 TL 106.190 TL %37
Takım İçeriği
Hermes Yemek Odası Takımı1 x 61.590 TL
Masa 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
67.749 TL
96.540 TL
61.590 TL
96.540 TL
Hermes Yemek Odası Takımı
Masa 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
61.590 TL
61.590 TL
Masa
27.392 TL
24.904 TL
Konsol ( Aynalı )
32.096 TL
29.176 TL
Sandalye (6 Adet)
25.464 TL
23.152 TL
Sandalye
4.248 TL
3.864 TL
Toplam
61.590 TL67.749 TL

Ürün Özellikleri

Hermes Yemek Odası Takımı, zarafeti ve lüksü bir araya getirir. Lüks yemek masası takımı ile şıklığı yaşayın. Evde lüks bir yemek deneyimi için ideal.   

Hermes Yemek Odası Takımı, zarafet ve lüksü bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Lüks yemek odası masası takımları arasında öne çıkan bu ürün, şıklığı ve işlevselliği bir arada sunar.Takımın ana parçası olan yemek masası, yüksek kaliteli malzemeler ve detaylı işçilikle tasarlanmıştır. Geniş bir yüzeye sahip olması, aile ve misafirlerle keyifli yemekler paylaşmanızı sağlar. Sandalyelerin ergonomik tasarımı, konforlu bir oturma deneyimi sunar ve uzun süreli kullanımda bile rahatlık sağlar. Hermes Yemek Odası Takımı, şık vitrin ve büfe gibi tamamlayıcı parçalarla birlikte sunulur. Bu parçalar, mutfak gereçlerinizi sergilemenize ve depolamanıza yardımcı olur. Estetik detayları ve zarif tasarımıyla yemek odanızı lüks bir atmosfere kavuşturur. Kalite ve şıklığı bir arada sunan Hermes Yemek Odası Takımı, evinize özgün bir dokunuş katarken aynı zamanda işlevsel bir kullanım sunar. Göz alıcı tasarımı ve detaylı işçiliğiyle yaşam alanlarınızda lüks bir atmosfer yaratır.


Hermes Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım içindeki modüller

Konsol ve ayna

Yemek masası

6 adet sandalye

Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz

Duvar ünitesi ve orta sehpa fiyata dahil değildir

Mdf masif malzemeli

Mdf malzemeli lake boyalı

Masif ahşap

Geniş aynalı konsol

Gold ayak ve kulplar

Yerden yüksek konsol

İthal kaliteli kumaş sandalyeler

Aynalı masa tablası

Geniş masa

Siyah ve ceviz renk

Modern tasarım

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 20-25 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa20010076
Konsol ( Aynalı )2408549

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı