Kampanyalı Ürün

Hazeran Yemek Odası Takımı

YOT1410006312
48.150 TL 64.200 TL %25
52.966 TL 70.621 TL %25
Takım İçeriği
Hazeran Yemek Odası Takımı1 x 48.150 TL
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Toplam
52.966 TL
64.200 TL
48.150 TL
64.200 TL
Hazeran Yemek Odası Takımı
Masa (Açılır) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
48.150 TL
48.150 TL
Masa (Açılır)
15.730 TL
14.300 TL
Sandalye (6 Adet)
22.836 TL
20.760 TL
Konsol ( Aynalı )
17.930 TL
16.300 TL
Toplam
48.150 TL52.966 TL

Ürün Özellikleri

Hazeran Yemek Odası Takımı, şıklığı, dayanıklılığı ve işlevselliği bir araya getiren mükemmel bir seçenektir. Yemek odası takımı fiyatları arasında dikkat çeken bu ürün, evinize zarafet ve rahatlık katmak için tasarlanmıştır.Takımın ana parçası olan yemek masası, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Geniş bir yüzeye sahip olması, aile ve misafirlerle keyifli yemekler paylaşmanızı sağlar. Sandalyelerin ergonomik tasarımı, konforlu bir oturma deneyimi sunar ve uzun süreli kullanımda bile rahatlık sağlar.Hazeran Yemek Odası Takımı, şık vitrin ve büfe gibi tamamlayıcı parçalarla birlikte sunulur. Bu parçalar, mutfak gereçlerinizi sergilemenize ve depolamanıza yardımcı olur. Detaylı işçilik ve zarif tasarımıyla, yemek odanızı estetik bir şekilde tamamlar ve evinizin atmosferini yükseltir.Yemek odası takımı fiyatlarına değer katacak bir seçenek olan Hazeran Yemek Odası Takımı, şıklığı ve işlevselliği bir arada sunar. Evinizin kalbi olan yemek odanızda keyifli anılar biriktirirken, şık bir atmosferin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Hazeran Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Ücreti karşılığında takıma Tv Ünitesi eklenebilir.

Kullanılan Malzemesi: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır.

Masa Fonksiyonu: Masa tablası ortadan açılabilir.

Sandalye Malzemesi: Ahşap malzeme üzerine keten kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği: Yumuşak dokulu kumaş kullanılmıştır.

Sandalye Kumaş Değişikliği: Ücreti karşılığında kumaş değişimi yapılabilir.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)160/2009076
Konsol ( Aynalı )2054682

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı