Hazeran Panolu Komodin

YOT1410017420
3.800 TL 4.750 TL %20
4.180 TL 5.225 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.800 TL
Toplam
4.180 TL
4.750 TL
3.800 TL
4.750 TL
Komodin
4.180 TL
3.800 TL
4.180 TL
3.800 TL
Toplam
3.800 TL4.180 TL

Ürün Özellikleri

Hazeran Komodin, şık ve kullanışlı tasarımıyla yaşam alanlarınıza zarafet katıyor. Komodin modelleri arasında öne çıkan bu ürün, evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı aksesuarlarla birleştiriyor. İnce işçilik detayları ve dayanıklı malzeme kalitesiyle uzun ömürlü bir kullanım sunan Hazeran Komodin, ihtiyaçlarınızı karşılamak için ideal bir seçimdir.Komodinin geniş çekmece ve dolap alanları, kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için yeterli depolama alanı sağlar. Pratik tasarımı sayesinde, yatak odalarında veya oturma odalarında hem estetik bir görünüm sağlar hem de kullanım kolaylığı sunar. Üst yüzeyindeki düz ve pürüzsüz yüzey, çeşitli dekoratif eşyalarınızı sergilemek veya kitap, gözlük gibi günlük kullanım eşyalarınızı yerleştirmek için idealdir.Hazeran Komodin, minimalist tarzıyla modern ve klasik iç mekanlara uyum sağlar. Kendinizi evinizin konforunda hissetmeniz için sağlam ve şık bir mobilya parçasıdır. Kaliteli malzemeler ve dikkatle yapılan montajıyla dayanıklılığı ve güvenilirliği garanti edilmektedir.

İnegölsofa Hazeran Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Hazeran Komodin bulunmaktadır.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604649

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı