Hazeran Karyola 160 cm - İnegölSofa
Çok Satan

Hazeran Karyola 160 cm

YOT1410017419
14.500 TL 18.125 TL %20
15.950 TL 19.938 TL %21
Takım İçeriği
Karyola Bazalı1 x 14.500 TL
Toplam
15.950 TL
18.125 TL
14.500 TL
18.125 TL
Karyola Bazalı
15.950 TL
14.500 TL
15.950 TL
14.500 TL
Toplam
14.500 TL15.950 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve dayanıklı Hazeran Karyola 160 cm, yatak odanıza estetik bir görünüm kazandırır. Rahat uyku ve şıklık için tercihiniz Hazeran'dan yana olsun!      

Hazeran Karyola, şık ve zarif tasarımıyla yatak odanıza estetik bir görünüm katıyor. Kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiş olan karyola, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat bir uyku deneyimi sunan yatak tabanı ve başlık, konforlu bir dinlenme alanı oluşturmanıza yardımcı olur. Farklı renk ve desen seçenekleriyle kişisel tarzınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Hazeran Karyola, hem şıklığı hem de kullanışlığı bir arada sunan bir mobilya parçasıdır. Yatak odanızı mükemmelleştirmek ve rahat bir uyku deneyimi yaşamak için Hazeran Karyola'yı tercih edebilirsiniz.

İnegölsofa Hazeran Bazalı Karyola (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Hazeran Karyola Bazalı bulunmaktadır.

Karyola Başlığı: Sunta üzerine sünger + keten döşenerek üretilmiştir. 

Karyola Çerçevesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Yatak Ölçüsü: 160 x 200 cm'dir. 

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir. 

Baza Malzemesi: Tamamı metal profil iskeletten imal edilmiştir.

Baza Tipi: Baza kapağı karyola çerçevesine monte edilmiştir.

Baza Özelliği: Bazalarda dört adet mukavemetli amortisör ve dört adet emniyet kilidi (stoplama sistemi) ve dengeleyici bulunmaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Karyola Bazalı303207130

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı