Hazeran Aynalı Şifonyer

YOT1410017416
7.800 TL 9.750 TL %20
8.580 TL 10.725 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 7.800 TL
Toplam
8.580 TL
9.750 TL
7.800 TL
9.750 TL
Aynalı Şifonyer
8.580 TL
7.800 TL
8.580 TL
7.800 TL
Toplam
7.800 TL8.580 TL

Ürün Özellikleri

Hazeran Şifonyer, işlevsel kullanımıyla birlikte şıklığıyla da dikkat çeken bir mobilya parçasıdır. Aynalı şifonyer modelleri arasında öne çıkan bu ürün, hem depolama alanı sağlar hem de odanıza zarif bir dokunuş katar.Şifonyerin geniş çekmeceleri ve dolapları, giysi, aksesuar ve kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak için idealdir. Aynalı tasarımı, makyaj yaparken veya giyinirken kullanışlı bir yansıma sağlar. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve dayanıklı yapıya sahip olması, uzun süreli kullanım için güvence verir.Hazeran Şifonyer, modern ve klasik iç mekanlarla uyumlu olan şık bir tasarıma sahiptir. İnce işçilik detayları, mobilyanın estetik görünümünü tamamlar ve odanızın dekorasyonunu yükseltir. Aynalı yüzeyi, mekanın daha geniş ve aydınlık görünmesini sağlar.Evinizin herhangi bir odasında, özellikle yatak odasında veya giyinme odasında mükemmel bir ek olarak Hazeran Şifonyer, hem kullanışlılık sağlar hem de tarzınıza özgü bir ifade sunar.

İnegölsofa Hazeran Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Hazeran Aynalı Şifonyer bulunmaktadır.

Aydınlatma özelliği yoktur.

Kullanılan Malzemesi: Suntalam malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir. 

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1204685

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı