Gucci Yemek Odası Takımı - İnegölSofa

Gucci Yemek Odası Takımı

YOT1410002097
61.990 TL 97.690 TL %37
68.188 TL 107.450 TL %37
Takım İçeriği
Gucci Yemek Odası Takımı1 x 61.990 TL
Masa (Sabit) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
68.188 TL
97.690 TL
61.990 TL
97.690 TL
Gucci Yemek Odası Takımı
Masa (Sabit) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
61.990 TL
61.990 TL
Masa (Sabit)
25.528 TL
23.208 TL
Konsol ( Aynalı )
34.968 TL
31.792 TL
Sandalye (6 Adet)
25.464 TL
23.152 TL
Toplam
61.990 TL68.188 TL

Ürün Özellikleri

Modern Yemek Odası Takımı ile yemek alanınıza şıklık katın. Gucci'nin modern yemek masası takımını keşfedin ve evinizi güzelleştirin! Hemen inceleyin!   

Gucci Yemek Odası Takımı, modern ve şık tasarımıyla yemek alanınıza çağdaş bir dokunuş katıyor. Kaliteli malzemelerle üretilen bu takım, estetik çizgileri ve zarif detaylarıyla dikkat çekiyor. Modern Yemek Masası Takımı, geniş bir yemek masası, şık sandalyeler ve işlevsel bir vitrin gibi parçalardan oluşur. İnce işçilik ve dikkatlice seçilen detaylar, yemek odanızı özel bir atmosfere dönüştürür. Gucci Yemek Odası Takımı, modern tarzıyla hem göz alıcı bir görünüm sunar hem de rahat bir yemek deneyimi sağlar.

Gucci Yemek Odası Takımı (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynası, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır. Tv Ünitesi ve Orta Sehpa Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Konsol MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir.

Yemek Masası Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Masa tablası ortadan açılabilir özelliğe sahip değildir.

Sandalye Ayaklar metal malzemedir. Oturum komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı İthal kumaş kullanılmıştır.

Tv Ünitesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Sabit)20010075
Konsol ( Aynalı )2204883
Sandalye (6 Adet)505080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı