Gucci Mermer Desen Orta Sehpa

TU1410002103
14.925 TL 18.656 TL %20
16.418 TL 20.522 TL %20
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 14.925 TL
Toplam
16.418 TL
18.656 TL
14.925 TL
18.656 TL
Orta Sehpa
16.418 TL
14.925 TL
16.418 TL
14.925 TL
Toplam
14.925 TL16.418 TL

Ürün Özellikleri

Şık işlevsel Gucci Mermer Desen Orta Sehpa. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş. Her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Şimdi Sitemizde Keşfedin! 

Gucci Mermer Desen Orta Sehpa, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren zarif bir tamamlayıcı aksesuardır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu sehpa, dayanıklılığı ve estetik görünümüyle öne çıkar. Zarif tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Geniş ve düz bir yüzeye sahip olan Gucci Orta Sehpa, içeceklerinizi, kitaplarınızı, uzaktan kumandaları ve diğer günlük eşyalarınızı kolaylıkla yerleştirebileceğiniz bir alan sunar. Odanızın merkezine yerleştirerek yaşam alanınıza şıklık ve fonksiyonellik katın.

Gucci Orta Sehpa(İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Malzeme Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir.

Ayaklar Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. 

Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Kurulum gerektirmemektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1407037

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı