Gucci Duvar Tv Ünitesi

TU1410004964
44.025 TL 55.031 TL %20
48.427 TL 60.534 TL %21
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 44.025 TL
Toplam
48.427 TL
55.031 TL
44.025 TL
55.031 TL
TV Ünitesi
48.427 TL
44.025 TL
48.427 TL
44.025 TL
Toplam
44.025 TL48.427 TL

Ürün Özellikleri

Gucci Duvar TV Ünitesi, modern ve lüks bir tasarıma sahip olan şık bir mobilya parçasıdır. Odanıza sofistike bir atmosfer katmak için ideal bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu duvar ünitesi, dayanıklılığı ve estetik görünümü ile öne çıkar. Geniş depolama alanı, TV'nizi, dekoratif objelerinizi ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Gucci Duvar TV Ünitesi, minimalist çizgileri ve zarif detaylarıyla modern bir tarzı yansıtır. Bu şık ve işlevsel ünite, yaşam alanınızı düzenlemek ve tarzınızı yansıtmak için mükemmel bir seçimdir.

Gucci Duvar Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği ; Tv alt blok, sol blok dolp, metal raf ve yatak raftan oluşmaktadır.

Tv Ünitesi MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. 

Ayaklar metal malzemedir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.

Tv Ölçüsü Tv paneli max 55" TV için uygundur.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2456049

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı