Grock Sürgülü Dolap - İnegölSofa

Grock Sürgülü Dolap

YOT1410008871
24.648 TL 30.810 TL %20
27.112 TL 33.890 TL %20
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 24.648 TL
Toplam
27.112 TL
30.810 TL
24.648 TL
30.810 TL
Sürgülü Dolap
27.112 TL
24.648 TL
27.112 TL
24.648 TL
Toplam
24.648 TL27.112 TL

Ürün Özellikleri

Grock Sürgülü Dolap. Yatak odanızı düzenleyin ve depolama alanını artırın. Şık tasarım, geniş iç hacim. Pratik kullanım. Kaliteli malzemelerden. İncele! 

Grock Sürgülü Dolap, yatak odanızı düzenlemek ve depolama alanını artırmak için mükemmel bir seçimdir. Şık tasarımı ve pratik kullanımıyla dikkat çeken bu dolap, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Geniş iç hacmi, çeşitli eşyalarınızı kolayca yerleştirmenizi ve organize etmenizi sağlar. Sürgülü kapıları sayesinde odanızda fazladan yer kazanırken, kullanımı da kolaylaşır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Grock Sürgülü Dolap, dayanıklılığıyla uzun ömürlü bir kullanım sunar. Yatak odanızı düzenli ve şık bir şekilde tasarlamak için ideal bir seçenektir.

Grock Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Sürgülü Dolap

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sürgülü Dolap26069217

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı