Grock Koltuk Takımı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Grock Koltuk Takımı

KT1410008976
46.590 TL 65.090 TL %29
51.258 TL 71.610 TL %29
Takım İçeriği
Grock Koltuk Takımı1 x 46.590 TL
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
Toplam
51.258 TL
65.090 TL
46.590 TL
65.090 TL
Grock Koltuk Takımı
3'lü Koltuk 2 adet
Berjer 1 adet
46.590 TL
46.590 TL
3'lü Koltuk
24.008 TL
21.824 TL
Berjer
9.272 TL
8.424 TL
Toplam
46.590 TL51.258 TL

Ürün Özellikleri

Grock Koltuk Takımı. Salonunuza modern şıklık. Rahatlık ve dayanıklılık. Yumuşak minderler, geniş oturma alanı. Şık ve her türlü dekorasyonla uyumlu.    

Grock Koltuk Takımı, salonunuza modern bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir. Rahatlık ve şıklığı bir araya getiren bu takım, keyifli bir oturma deneyimi sunar. Yumuşak minderleri ve geniş oturma alanıyla konforlu bir oturma sağlar. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir, böylece uzun süre dayanıklılığını korur. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon stilini tamamlar ve salonunuza şıklık katmaya yardımcı olur. Grock Koltuk Takımı, aileniz ve misafirlerinizle keyifli anlar geçirmeniz için ideal bir seçimdir.

Grock Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği 3+3+1 şeklinde oluşmaktadır. 

Soft renklerin ve rahat yapının bir araya geldiği Grock koleksiyonu, dekorasyona özgün bir dokunuş yapmak isteyenler için tasarlandı. 

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz 

Stresten arınabileceğiniz bir görünüm oluşturmaya hazır olun

Yüksek konfor modern Tasarım 

Özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaş

Renk Seçenekleri 

Sağlam Kullanışlı yapı

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23110582
Berjer738582

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı