Grock Aynalı Şifonyer - İnegölSofa

Grock Aynalı Şifonyer

YOT1410008877
7.912 TL 9.890 TL %20
8.704 TL 10.880 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Şifonyer1 x 7.912 TL
Toplam
8.704 TL
9.890 TL
7.912 TL
9.890 TL
Aynalı Şifonyer
8.704 TL
7.912 TL
8.704 TL
7.912 TL
Toplam
7.912 TL8.704 TL

Ürün Özellikleri

Grock Aynalı Şifonyer. Fonksiyonel ve şık tasarım. Geniş depolama alanı ve zarif çizgiler. Estetik ve dayanıklı. Şifonyer ve ayna bir arada. Şimdi Keşfet!

Grock Aynalı Şifonyer, fonksiyonel ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir mobilyadır. Geniş depolama alanı ve ayna detayı sayesinde hem kullanışlı hem de estetik bir parçadır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, dayanıklılığı ve sağlamlığı ile uzun ömürlüdür. Şık detayları, zarif çizgileri ve modern tarzıyla her türlü dekorasyonu tamamlar. Grock Aynalı Şifonyer, yatak odası veya giyinme odası gibi mekanlarda hem depolama ihtiyacını karşılar hem de şık bir görünüm sunar.

Grock Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Grock Yatak Odası Takım İçeriği: Şifonyer ile Aynası

Öne Çıkan Özellik: Şık Tasarım

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte gönderilir.

Mobilya Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Şifonyer1104580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı