Grock Aynalı Konsol - İnegölSofa

Grock Aynalı Konsol

YOT1410008933
10.621 TL 13.088 TL %19
11.683 TL 14.397 TL %19
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 10.621 TL
Toplam
11.683 TL
13.088 TL
10.621 TL
13.088 TL
Konsol ( Aynalı )
11.683 TL
10.621 TL
11.683 TL
10.621 TL
Toplam
10.621 TL11.683 TL

Ürün Özellikleri

Grock Aynalı Konsol, modern tasarımı ve işlevselliğiyle öne çıkan bir dekorasyon harikası. Evinizi şıklıkla buluşturun. Hemen Keşfedin!          

Grock Aynalı Konsol, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yansıtan şık ve kullanışlı bir parçadır. Fonksiyonel tasarımı, geniş depolama alanları ve ayna detayları ile odanıza ferahlık ve modern bir hava katıyor. Ahşap malzeme kalitesi, dayanıklılığı ve zarif detaylar, bu konsolu diğerlerinden ayırıyor. Yatak odası, oturma odası veya giriş alanınızda şıklığı ve düzeni bir araya getiren bu konsol, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamak isteyenler için ideal bir tercihtir. Grock Aynalı Konsol ile evinizi modern ve sofistike bir atmosferle döşeyin.

Grock Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Aynalı Konsol'dan Oluşmaktadır.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2004576

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı