Grock 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Grock 3'lü Koltuk

KT1410008977
21.824 TL 27.280 TL %20
24.008 TL 30.010 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 21.824 TL
Toplam
24.008 TL
27.280 TL
21.824 TL
27.280 TL
3'lü Koltuk
24.008 TL
21.824 TL
24.008 TL
21.824 TL
Toplam
21.824 TL24.008 TL

Ürün Özellikleri

Grock 3'lü Koltuk Modelleri. Şık ve konforlu tasarım. Modern oturma grubu. Yüksek kalite ve dayanıklılık. Evinizde artık kafanız rahat! Hemen keşfedin!  

Grock 3'lü Koltuk, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir oturma grubudur. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, dayanıklılığı ve konforu bir araya getirir. Geniş oturma alanı ve rahat minderleri sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Şık detayları ve estetik çizgileri ile her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Grock 3'lü Koltuk, hem evinizdeki oturma alanına modern bir dokunuş katmak hem de konforlu bir ortam sunmak için mükemmel bir seçimdir.

Grock Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği: 1 adet 3'lü Koltuk

Soft renklerin ve rahat yapının bir araya geldiği Grock koleksiyonu, dekorasyona özgün bir dokunuş yapmak isteyenler için tasarlandı. 

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz 

Stresten arınabileceğiniz bir görünüm oluşturmaya hazır olun

Yüksek konfor modern Tasarım 

Özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaş

Renk Seçenekleri 

Sağlam Kullanışlı yapı

Kumaş Bakım:Silinebilir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk23110582

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı