Granit Aytası Sandalye Takımı - İnegölSofa

Granit Aytası Sandalye Takımı

YOT1410013325
16.704 TL 19.500 TL %15
18.374 TL 21.450 TL %15
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 16.704 TL
Toplam
18.374 TL
19.500 TL
16.704 TL
19.500 TL
Sandalye (6 Adet)
18.374 TL
16.704 TL
18.374 TL
16.704 TL
Toplam
16.704 TL18.374 TL

Ürün Özellikleri

Granit Aytası Sandalye Takımı, şık ve konforlu tasarımıyla yaşam odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Yüksek kalite ve estetik bir görünüm sunar.      

Granit Aytası Sandalye Takımı, zarif ve şık tasarımıyla yaşam odanıza modern bir hava katacak mükemmel bir seçimdir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan sandalyeler, dayanıklılığı ve konforu bir araya getirir. Rahat oturum alanı ve ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma deneyiminde mükemmel destek sağlar. Şık granit aytası detayları, sandalyelere göz alıcı bir görünüm kazandırır. Bu sandalyelerle evinizdeki yaşam odasında estetik bir atmosfer yaratabilir ve konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

Granit Aytaşı Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 6 Adet Sandalye

Demonte Parçalar Üründe tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı