Granit Aytaşı Duvar Ünitesi

TU1410004464
8.590 TL 9.880 TL %14
9.450 TL 10.870 TL %14
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 8.590 TL
Toplam
9.450 TL
9.880 TL
8.590 TL
9.880 TL
TV Ünitesi
9.450 TL
8.590 TL
9.450 TL
8.590 TL
Toplam
8.590 TL9.450 TL

Ürün Özellikleri

Granit Aynalı Duvar TV Ünitesi, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınızı güzelleştirecek harika bir seçenektir. Fonksiyonel yapısıyla hem televizyonunuzu düzenli bir şekilde yerleştirebilir hem de depolama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Geniş depolama alanları, raflar ve çekmeceler sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Aynalı tasarımı ise odanıza ferahlık ve şıklık katarken aynı zamanda mekânın daha geniş görünmesini sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Granit Aynalı Duvar TV Ünitesi, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır ve evinizdeki modern tarzı tamamlar.

İNEGÖL SOFA

Granit Aytaşı Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Alt Panel, 1 Adet Üst Panel ve Raftan oluşmaktadır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Takım Rengi Beyaz - Aytaşı

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz.

Aydınlatma Bulunmamaktadır.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat:Mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi1854144

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı