Golf Ceviz Orta Sehpa

TU1410014854
9.991 TL 11.440 TL %13
10.995 TL 12.590 TL %13
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.991 TL
Toplam
10.995 TL
11.440 TL
9.991 TL
11.440 TL
Orta Sehpa
10.995 TL
9.991 TL
10.995 TL
9.991 TL
Toplam
9.991 TL10.995 TL

Ürün Özellikleri

Golf Ceviz Orta Sehpa, şık ve kullanışlı bir tamamlayıcı aksesuar. Ceviz rengi ve modern tasarımıyla yaşam alanınıza şıklık katın. Hemen şimdi inceleyin! 

Golf Ceviz Orta Sehpa, yaşam alanınıza şıklık ve kullanışlılık katmak için tasarlanmıştır. Ceviz rengi ve modern tasarımıyla dikkat çeker. Geniş tabla alanı ve altındaki depolama bölmesi, eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan orta sehpa, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Şık detayları ve zarif çizgileriyle mekanınızın dekorasyonuna uyum sağlar. Golf Ceviz Orta Sehpa, hem görsel açıdan çekici bir parça olup hem de işlevsel kullanım sunar.

Takım içeriğinde 1 adet Golf Orta Sehpa bulunmaktadır.

Golf Orta Sehpa (İnegöl Mobilyasi)

Ceviz, Ekru ve Sarı renleri mevcuttur.

Sehpa Malzemesi Ürün ahşap malzemeden üretilmiştir, ayaklar gürgen ağaç malzemedir. Üst tablada cam malzeme bulunmaktadır.


Sehpa Fonksiyonu Sehpada 1 adet raf bulunmaktadır.


Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.


Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.


Fonksiyonellik Raflı


Ayak Malzemesi Gürgen Ağaç


Üst Yüzey Malzemesi Cam

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa909040

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı