Goldy Berjer Koltuk - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Goldy Berjer Koltuk

KT1410007434
10.456 TL 13.070 TL %20
11.504 TL 14.380 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 10.456 TL
Toplam
11.504 TL
13.070 TL
10.456 TL
13.070 TL
Berjer
11.504 TL
10.456 TL
11.504 TL
10.456 TL
Toplam
10.456 TL11.504 TL

Ürün Özellikleri

Goldy Berjer Koltuk, modern tasarımı ve rahat yapısıyla öne çıkar. Ev dekorasyonunuza şıklık ve konfor katmak için ideal bir seçim. Şimdi sipariş verin. 

Goldy Berjer Koltuk, modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken bir koltuktur. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan berjer, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Şık detayları ve estetik çizgileriyle her türlü dekorasyona uyum sağlar. Goldy Berjer, evinize şıklık ve tarz katmak için mükemmel bir seçenektir. Kitap okurken, dinlenirken veya keyifli bir sohbetin tadını çıkarırken rahatlıkla kullanabileceğiniz bir parçadır.

Goldy Koltuk Takımı (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği 1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Dokuma Kumaş

Berjer ayak yüksekliği 18 cm, oturum yüksekliği 42 cm

Kartela Berjer Toro 1011

İskelet Malzemesi Gürgen ve Kontra

Oturum Yumuşaklığı Yumuşak Oturumlu

Oturum Minderi Malzemesi 32 DNS

Sırt Minderi Malzemesi Hyper

Ayak Malzemesi Metal Ayak

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer868884

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı