Goldies Yemek Masası - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Goldies Yemek Masası

YOT1410010527
15.872 TL 19.840 TL %20
17.456 TL 21.820 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 15.872 TL
Toplam
17.456 TL
19.840 TL
15.872 TL
19.840 TL
Masa
17.456 TL
15.872 TL
17.456 TL
15.872 TL
Toplam
15.872 TL17.456 TL

Ürün Özellikleri

Goldies Yemek Masası, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren yüksek kaliteli bir masa. Her türlü dekorasyona uyum sağlar. Şimdi inceleyin ve keşfedin!

Goldies Yemek Masa, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren bir yemek masasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan masa, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Geniş yüzeyi sayesinde rahat bir yemek deneyimi sunarken, sağlam yapısıyla da güvenli bir kullanım sağlar. Goldies Masa, yemek odanıza modern bir dokunuş katarken aynı zamanda fonksiyonelliğiyle de beklentilerinizi karşılar.

Goldies Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 1 Adet Yemek Masasından oluşmaktadır.

Masa ayakları metalden üretilmiştir.

Masa üst tablada mermer desenli lake mdf kullanılmıştır.

Masa sabit ölçülü olup açılma özelliği yoktur

Ayaklar gold kaplı metaldir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Ürün demonte olarak gönderilmektedir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa2089277

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı