Goldies Sandalye Seti - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Goldies Sandalye Seti

YOT1410010526
25.656 TL 32.070 TL %20
28.216 TL 35.270 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 25.656 TL
Toplam
28.216 TL
32.070 TL
25.656 TL
32.070 TL
Sandalye (6 Adet)
28.216 TL
25.656 TL
28.216 TL
25.656 TL
Toplam
25.656 TL28.216 TL

Ürün Özellikleri

Goldies Sandalye Seti, şık tasarımı ve konforlu oturumuyla yaşam odanıza şıklık katıyor. Kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İnceleyin ve sipariş verin!

Goldies Sandalye, konforlu ve şık bir yaşam odası deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Set halinde sunulan 6 adet sandalye, kaliteli malzemelerle üretilmiştir ve uzun süre dayanıklılık sağlar. Rahat oturumu ve ergonomik tasarımıyla keyifli bir oturma deneyimi sunar. Şık dikiş detayları ve zarif tasarımıyla yaşam odanızın dekorasyonunu tamamlar. Goldies Sandalye ile hem konforlu hem de şık bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Goldies Yemek Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği 6 Adet Sandalye.

Sandalye Malzemesi Ürün ahşap iskelet üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Ayaklar gold kaplı metaldir

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)655578

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı