Web Sitesine Özel

Goldies Berjer Koltuk

KT1410010529
9.253 TL 11.566 TL %20
10.178 TL 12.723 TL %21
Takım İçeriği
Berjer1 x 9.253 TL
Toplam
10.178 TL
11.566 TL
9.253 TL
11.566 TL
Berjer
10.178 TL
9.253 TL
10.178 TL
9.253 TL
Toplam
9.253 TL10.178 TL

Ürün Özellikleri

      

Goldies Berjer Koltuk, rahatlık ve şıklığı bir araya getiren bir parçadır. İnce detayları, zarif tasarımı ve ergonomik yapısıyla evinizdeki dinlenme köşesini tamamlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan berjer, uzun ömürlü kullanım sunar. Yumuşak minderleri ve ergonomik oturma pozisyonuyla mükemmel bir konfor sağlar. Stil sahibi tasarımıyla her türlü iç mekan dekorasyonuna uyum sağlar ve odanıza sofistike bir hava katmaya yardımcı olur. Goldies Berjer ile dinlenme anlarınızı daha keyifli hale getirin.

Goldies Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği; 1 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.

İskelet malzemesi fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Berjer arkaları kapitone işlemelidir.

Ürünümüz 2 yıl garantilidir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer808080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 1 Nisan 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı