Goldies Aynalı Dolap - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Goldies Aynalı Dolap

YOT1410010507
32.680 TL 40.850 TL %20
35.952 TL 44.940 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 32.680 TL
Toplam
35.952 TL
40.850 TL
32.680 TL
40.850 TL
Dolap
35.952 TL
32.680 TL
35.952 TL
32.680 TL
Toplam
32.680 TL35.952 TL

Ürün Özellikleri

Yatak odanızda düzen şıklığı bir arada sunan Goldies Aynalı Dolap, kapaklı yapısıyla eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklar. Hemen Sitemizde İnceleyin! 

Goldies Aynalı Dolap, yatak odanızda düzeni sağlamak ve eşyalarınızı saklamak için ideal bir seçimdir. Şık tasarımı ve kullanışlı iç düzenlemesiyle fonksiyonellik ve estetiği bir araya getirir. Geniş iç hacmi ve çeşitli bölmeleri sayesinde kıyafetlerinizi ve diğer eşyalarınızı organize edebilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan dolap, uzun ömürlü kullanım sağlar. Kapaklı yapısıyla eşyalarınızı tozdan ve günlük kirlilikten korur. Goldies Dolap, yatak odanızı düzenli tutarken tarzınızı da yansıtmanızı sağlar.

Goldies Yatak Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Gardırop

Gardırop MDF Üzeri Lake Boyalıdır. Raflar Koton Malzemedir. Kapaklarda Fren Sistemi Kullanılmıştır.

Bakım Mobilyalarınızı Nemli Bir Bez İle Silerek Temizliğini Yapabilirsiniz. Direk Güneş Işığından Koruyunuz. Sıcak Yüzeylerin Ve Suyun Uzun Süre Temasından Kaçınınız. Kesinlikle Çamaşır Suyu Kullanmayınız.

Tüm Parçalar Demonte Olarak Gönderilmektedir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap25060220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı