Gökçe Modern Komodin - İnegölSofa

Gökçe Modern Komodin

YOT1410007243
3.200 TL 4.000 TL %20
3.520 TL 4.400 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 3.200 TL
Toplam
3.520 TL
4.000 TL
3.200 TL
4.000 TL
Komodin
3.520 TL
3.200 TL
3.520 TL
3.200 TL
Toplam
3.200 TL3.520 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve kullanışlı Gökçe Modern Komodin modelleri ile yatak odanızı tamamlayın. Estetik tasarımıyla her tarza uyum sağlar. Hemen İnceleyin ve satın alın! 

Gökçe komodin, modern ve şık tasarımıyla yatak odanıza estetik bir dokunuş katıyor. İhtiyaç duyduğunuz eşyaları yanınızda tutmanızı sağlayan geniş çekmece ve depolama alanına sahiptir. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan komodin, uzun süre kullanım için idealdir. Yatak odası dekorasyonunuzu tamamlamak ve kullanışlı bir alan oluşturmak için mükemmel bir seçenektir. Zarif tasarımıyla her tarza uyum sağlar ve odanızı düzenli tutmanıza yardımcı olur.

Gökçe Komodin (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin624745

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı