Gökçe Aynalı Şifonyer - İnegölSofa

Gökçe Aynalı Şifonyer

YOT1410007244
11.504 TL 14.380 TL %20
12.656 TL 15.820 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 11.504 TL
Toplam
12.656 TL
14.380 TL
11.504 TL
14.380 TL
Şifonyer ( Aynalı )
12.656 TL
11.504 TL
12.656 TL
11.504 TL
Toplam
11.504 TL12.656 TL

Ürün Özellikleri

Modern ve şık Gökçe Aynalı şifonyer beyaz renk seçeneğiyle. Geniş depolama alanı ve kullanışlı aynasıyla pratik bir çözüm. Yatak odası için hemen incele!

Gökçe aynalı şifonyer, şık ve kullanışlı bir depolama çözümü sunar. Beyaz renkli tasarımıyla modern ve ferah bir atmosfer oluşturur. Geniş çekmeceleri ve dolaplarıyla giysilerinizi, aksesuarlarınızı ve diğer kişisel eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Üzerindeki ayna, günlük bakım ve makyaj işlemleriniz için kullanışlı bir alan sunar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan şifonyer, uzun ömürlü kullanım sağlar. Yatak odası dekorasyonunuza zarif bir dokunuş katmak için mükemmel bir seçimdir.

Gökçe Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )13645142

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı