Gloria 4'lü Koltuk Yarmalı - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria 4'lü Koltuk Yarmalı

KT1410012170
32.064 TL 40.080 TL %20
35.272 TL 44.090 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk Yarmalı1 x 32.064 TL
Toplam
35.272 TL
40.080 TL
32.064 TL
40.080 TL
4'lü Koltuk Yarmalı
35.272 TL
32.064 TL
35.272 TL
32.064 TL
Toplam
32.064 TL35.272 TL

Ürün Özellikleri

4'lü koltuk modelleri: Gloria Yarmalı Koltuk, modern tasarımı ve konforlu oturma deneyimiyle öne çıkar. Uzun ömürlü ve şık bir seçenek. Şimdi Keşfedin!  

Gloria 4'lü Koltuk Yarmalı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. Geniş oturma alanı ve yüksek sırt minderi ile konforlu bir oturma deneyimi sunar. Yarmalı modeli, kullanışlı ve fonksiyonel bir özellik katarken odanızın dekorasyonuna da uyum sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Gloria 4'lü Koltuk Yarmalı, hem şıklığı hem de kullanışlılığı bir arada sunan bir seçenektir.

Gloria Koltuk Takımı (4+3+1) (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Dörtlü koltuk(Yarmalı iç ve arka)

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı