Gloria 3'lü Yarmalı Yataksız Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria 3'lü Yarmalı Yataksız Koltuk

KT1410012178
29.784 TL 37.230 TL %20
32.768 TL 40.960 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yarmalı (Yataksız)1 x 29.784 TL
Toplam
32.768 TL
37.230 TL
29.784 TL
37.230 TL
3'lü Koltuk Yarmalı (Yataksız)
32.768 TL
29.784 TL
32.768 TL
29.784 TL
Toplam
29.784 TL32.768 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern 3'lü koltuk: Gloria Yarımalı Yataksız Koltuk, şık tasarımı ve konforlu oturma deneyimiyle öne çıkar. Uzun ömürlü ve çok yönlü bir seçenek.

Gloria 3'lü Koltuk Yarımalı Yataksız, lüks bir oturma deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken koltuk, odanıza sofistike bir görünüm kazandırır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle konforlu bir oturma deneyimi sunar. İhtiyaç duyulduğunda yatağa dönüştürülebilme özelliğiyle ekstra kullanım kolaylığı sağlar. Gloria 3'lü Koltuk Yarımalı Yataksız, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirir.

Gloria Koltuk Takımı (4+3+1) (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuk (yarmalı)

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yarmalı (Yataksız)2158290

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı