Gloria 3'lü Kapitoneli Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria 3'lü Kapitoneli Koltuk

KT1410012171
28.240 TL 35.300 TL %20
31.064 TL 38.830 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Kapitoneli1 x 28.240 TL
Toplam
31.064 TL
35.300 TL
28.240 TL
35.300 TL
3'lü Koltuk Kapitoneli
31.064 TL
28.240 TL
31.064 TL
28.240 TL
Toplam
28.240 TL31.064 TL

Ürün Özellikleri

Lüks ve modern 3'lü koltuk: Gloria Kapitoneli Koltuk, eşsiz kapitone detayları ve şık tasarımıyla öne çıkar. Konforlu oturma deneyimi sunar. Şimdi incele!

Gloria 3'lü Kapitoneli Koltuk, lüks ve modern bir oturma deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Eşsiz kapitone detayları ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar. Odanıza sofistike bir görünüm kazandırmak için ideal bir tercih olan Gloria 3'lü Koltuk Kapitoneli, kalite ve estetiği bir araya getirir.

Gloria Koltuk Takımı (4+3+1) (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet üçlü koltuk(Kapitoneli)

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı