Gloria 1'li Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Gloria 1'li Koltuk

KT1410012169
16.344 TL 20.430 TL %20
17.976 TL 22.470 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 16.344 TL
Toplam
17.976 TL
20.430 TL
16.344 TL
20.430 TL
1'li Koltuk
17.976 TL
16.344 TL
17.976 TL
16.344 TL
Toplam
16.344 TL17.976 TL

Ürün Özellikleri

Gloria 1'li Koltuk, modern tasarımı ve konforlu oturma alanıyla öne çıkar. Şıklık ve rahatlık için ideal bir seçenek. Berjer modelleri için inceleyin!   

Gloria 1'li Koltuk, lüks ve modern bir berjer modelidir. Yüksek kaliteli malzemeler ve özenli işçilikle üretilmiştir. Zarif tasarımı ve konforlu oturma alanıyla yaşam alanınıza şıklık ve rahatlık katmak için ideal bir seçenektir. Ergonomik yapısı ve kaliteli minderleri sayesinde uzun süreli kullanımlarda bile konforlu bir deneyim sunar. İnce detaylar ve şık kaplamalarla tasarlanmış olan Gloria 1'li Koltuk, herhangi bir mekanda dikkat çekici bir şekilde yerini alır.

Gloria Koltuk Takımı (4+3+1) (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet berjerden(kapitone iç)

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk837488

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı