Gala Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa

Gala Köşe Koltuk Takımı

KT1410001123
67.994 TL 109.969 TL %39
74.793 TL 120.966 TL %39
Takım İçeriği
Köşe1 x 67.994 TL
Toplam
74.793 TL
109.969 TL
67.994 TL
109.969 TL
Köşe
74.793 TL
67.994 TL
74.793 TL
67.994 TL
Toplam
67.994 TL74.793 TL

Ürün Özellikleri

Gala Köşe Koltuk Takımı, şık tasarımıyla dikkat çeken modern köşe koltuk takımı modellerinden biridir. Şık yaşam alanınıza modern bir dokunuş katın.     

Gala Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımı ve şık detaylarıyla yaşam alanınıza mükemmel bir dokunuş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilen bu köşe takımı, rahatlık ve stilin birleştiği bir deneyim sunar. Geniş oturma alanı, konforlu minderleri ve şık detaylarıyla oturma odanızın odak noktası olacak. Şık renk seçenekleri ile dekorasyonunuzla uyum sağlayan Gala Köşe Takımı, modern köşe koltuk takımı arayanlar için ideal bir seçimdir.

Gala Köşe Takımı ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği : 1 Adet Köşe Takımı Full Setten Oluşmaktadır. 

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır. 

Ayak Malzemesi : Ayaklar gürgen ağaçtır. 

Kumaş Özelliği : Taşlanmış nubuk kumaş kullanılmıştır. 

Kumaş Bakımı : Silinebilir kumaştır. 

Sünger Özelliği : 36 dansite HR sünger kullanılmıştır. 

Oturum Yumuşaklığı : Oturumu yumuşaktır. 

Fonksiyonellik : Yatak özelliği yoktur. Müzik ses sistemi mevcuttur. USB şarj ünitesi bulunmaktadır. Sağ ve sol kollu modüller motorlu olarak tv koltuğu olabilmektedir. Müzik konsolunda USB, AUX, Bluetooth gibi özellikler yer almaktadır. 

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz. 

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe360*31090100

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı