Fusion Yemek Masası - İnegölSofa

Fusion Yemek Masası

YOT1410006460
19.384 TL 24.230 TL %20
21.320 TL 26.650 TL %20
Takım İçeriği
Masa1 x 19.384 TL
Toplam
21.320 TL
24.230 TL
19.384 TL
24.230 TL
Masa
21.320 TL
19.384 TL
21.320 TL
19.384 TL
Toplam
19.384 TL21.320 TL

Ürün Özellikleri

Fusion Yemek Masası, lüks ve modern tasarıma sahip bir yemek masasıdır. Şık detayları ve 6 kişilik kapasitesiyle evinizde zarif bir atmosfer oluşturur.  

Fusion Yemek Masası, lüks ve modern bir yemek masası olarak tasarlanmıştır. Şık detayları ve yüksek kaliteli malzeme kullanımıyla dikkat çeken bu masa, evinizdeki yemek alanına zarif bir atmosfer katmaktadır. Geniş bir oturma kapasitesine sahip olan masa, konforlu bir yemek deneyimi sunar. Sade ve şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Fusion Masa, özel davetlerinizden günlük yemeklerinize kadar her anınıza mükemmel bir masa deneyimi sunar.

Fusion Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası ) 

Takım İçeriği  1 Adet Yemek Masasından oluşmaktadır. 

Yemek Masası Üst tabla mdf malzeme üzerine ayna konularak üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Ayak kenarları MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa20777103

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı