Fusion Aynalı Konsol

YOT1410006462
44.625 TL 55.781 TL %20
49.087 TL 61.359 TL %21
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 44.625 TL
Toplam
49.087 TL
55.781 TL
44.625 TL
55.781 TL
Konsol ( Aynalı )
49.087 TL
44.625 TL
49.087 TL
44.625 TL
Toplam
44.625 TL49.087 TL

Ürün Özellikleri

 

Fusion Aynalı Konsol, zarif tasarımı ve kaliteli ahşap malzemesiyle dikkat çeken bir üründür. Tek konsol modeli olarak tasarlanmış olan bu ürün, odanıza şıklık ve kullanışlılık katmak için ideal bir seçenektir. Ahşap detayları ve ayna yüzeyi, odanızın dekorasyonuna sofistike bir dokunuş sağlar. Geniş depolama alanı sayesinde eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Fusion Konsol Aynalı, evinizin giriş holü, salon veya yatak odası gibi farklı alanlarında şık bir vurgu yapmanızı sağlayacaktır.

Fusion Yemek Odası ( İnegöl Mobilyası )

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynasında oluşmaktadır. 

Konsol 1.sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzeme üzeri krom kaplamadır. Gövde suntalam malzemedir. Yan yüzeyler ile çekmece önleri MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2238857

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı