Floria Şömineli Tv Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Floria Şömineli Tv Ünitesi

DVTU1410017898
13.590 TL 15.700 TL %14
14.949 TL 17.270 TL %14
Takım İçeriği
Tv Ünitesi Şömineli1 x 13.590 TL
Toplam
14.949 TL
15.700 TL
13.590 TL
15.700 TL
Tv Ünitesi Şömineli
14.949 TL
13.590 TL
14.949 TL
13.590 TL
Toplam
13.590 TL14.949 TL

Ürün Özellikleri

Floria Şömineli TV Ünitesi, şıklığı ve sıcak atmosferi bir araya getiren dekoratif bir üründür. Geniş depolama alanlarıyla fonksiyonel bir çözüm sunar.  

Floria Şömineli TV Ünitesi, yaşam alanınıza şıklık ve sıcaklık katan dekoratif bir üründür. Şık tasarımı ve işlevsel yapısıyla dikkat çeker. Ünitenin merkezinde yer alan şömine detayı, odanıza huzurlu bir atmosfer katar. Geniş depolama alanları ve raflarıyla televizyonunuzun yanı sıra dekoratif objelerinizi sergilemek için idealdir. Floria Şömineli TV Ünitesi, modern bir tarzı benimseyen kullanıcılar için mükemmel bir seçimdir.

Takım içeriğinde 1 adet Floria Tv Ünitesi Şömineli bulunmaktadır.

Floria Şömineli Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)


Renk Seçeneği Olarak Ceviz , Aytaşı ve Mat Antrasit Tercih edilebilir.

Tv Ünitesinde İsteğe göre Şömineli çıkarılabilir:

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 20-25 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı