Floria 6'lı Sandalye Seti - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Floria 6'lı Sandalye Seti

YOT1410006471
17.010 TL 18.900 TL %10
18.711 TL 20.790 TL %10
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 17.010 TL
Toplam
18.711 TL
18.900 TL
17.010 TL
18.900 TL
Sandalye (6 Adet)
18.711 TL
17.010 TL
18.711 TL
17.010 TL
Toplam
17.010 TL18.711 TL

Ürün Özellikleri

Floria 6'lı Sandalye Seti, modern ve zarif tasarımıyla dikkat çeken bir yaşam odası sandalyesidir. Konforlu minderi ve dayanıklı yapısıyla öne çıkar.    

Floria 6'lı Sandalye Seti, modern ve zarif tasarımıyla yaşam odalarına şıklık katmaya yardımcı olan bir üründür. Ceviz rengi ve dikkatlice işlenmiş detaylarıyla dikkat çeker. Yumuşak ve konforlu minderi, uzun süreli oturma deneyimi sağlar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan sandalyeler, güvenli ve sağlam bir oturma çözümü sunar. Floria Sandalye, hem işlevsel hem de estetik bir tercih olarak yaşam odanızı tamamlar.

Floria Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği Konsol Aynalı , Masa ve 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır.

Renk Seçeneği Olarak Ceviz , Aytaşı ve Mat Antrasit Tercih edilebilir.

Büfe ve Tv Ünitesi Opsiyoneldir.

Tv Ünitesi İsteğe göre Şömineli Şekilde Tercih edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 20-25 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı