Favori Komodin - İnegölSofa

Favori Komodin

YOT1410022731
4.000 TL 5.000 TL %20
4.400 TL 5.500 TL %20
Takım İçeriği
Komodin1 x 4.000 TL
Toplam
4.400 TL
5.000 TL
4.000 TL
5.000 TL
Komodin
4.400 TL
4.000 TL
4.400 TL
4.000 TL
Toplam
4.000 TL4.400 TL

Ürün Özellikleri


Favori Yatak Odası (İNEGÖL MOBİLYASİ)

Takım içeriğinde 1 adet Favori Komodin bulunmaktadır.

Avrupa Standartlarına uygun üretim garantisi bulunan modelde ön yüzler komple boya raflar ve dikmeler 18 mm yonga levha malzeme kullanılmaktadır.

Ürünümüz istediğiniz takdirde tek olarak sipariş verebilirsiniz.

 Ürünün parça fiyatları aşağıda belirtilmiştir.

 Çekmeceli Ve bol raflı Şifonyer + Ahşap ve tasarım harikası baş uculu Bol raflı dolap yapısı İki Kapılı Sürgülü Stop Sistemli Gardolap bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin684952

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı