Favori Koltuk Takımı - İnegölSofa

Favori Koltuk Takımı

KT1410014185
48.990 TL 70.260 TL %31
53.887 TL 77.280 TL %31
Takım İçeriği
Favori Koltuk Takımı1 x 48.990 TL
3'lü Koltuk Yataklı 1 adet
Berjer (Anka) 1 adet
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka) 1 adet
Toplam
53.887 TL
70.260 TL
48.990 TL
70.260 TL
Favori Koltuk Takımı
3'lü Koltuk Yataklı 1 adet
Berjer (Anka) 1 adet
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka) 1 adet
48.990 TL
48.990 TL
3'lü Koltuk Yataklı
26.080 TL
23.712 TL
Berjer (Anka)
11.528 TL
10.480 TL
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka)
24.216 TL
22.016 TL
Toplam
48.990 TL53.887 TL

Ürün Özellikleri

Favori Koltuk Takımı, modern tasarımıyla dikkat çeker. Kalitesiyle, rahatlık ve konfor sağlar. Geniş oturma alanı ve estetik tarzı odanı güzelleştirir.  

Favori Koltuk Takımı, şık ve modern tasarımıyla salonlarınıza zarif bir atmosfer kazandırır. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu koltuk takımı, rahatlık ve konforun bir araya geldiği bir seçenektir. Geniş oturma alanları ve ergonomik tasarımı sayesinde keyifli bir oturma deneyimi sunar. Estetik detayları ve dikkat çekici renkleriyle de göze çarpar. Favori Koltuk Takımı, oturma odalarınızın odak noktası olacak ve konuklarınıza unutulmaz bir karşılama sunacak.

Favori Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 2 adet 3'lü kanepe ve 1 adet berjerden oluşmaktadır(3+3+1)

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu ,kolay silinebilir

Kumaş Bakım Buharlı makine ile temizlenebilir. Küçük lekelerde sadece hafif nemli ve sabunlu bez kullanınız. Kimyasal leke çıkarıcı kullanılmaz.

Fonksiyon Özelliği Kanepe sırtlarında oturum derinliğini arttıran ccs sırt dönme mekanizması kullanılmaktadır.

İskelet Malzemesi Kontrplak ile desteklenmiş fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır.

Sünger Özelliği Oturumlarda alta .. Dansite HR Soft sünger kullanılmıştır.

Sırt süngerleri 5 cm yumuşak özelliktedir.

Ayak Malzemesi Ahşap kasa üzerine nikel, siyah veya gold renginde kaplanmış metal ayak kullanılmaktadır

Yataklı Koltuk Ölçü Koltuk Açıldığında 100 cm genişler

Takım Bakımı : Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar : Tüm parçalar montajlı gönderilir.


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2359570
Berjer (Anka)758580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı