Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk

KT1410012338
23.667 TL 27.520 TL %15
26.032 TL 30.270 TL %15
Takım İçeriği
Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk1 x 23.667 TL
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka) 1 adet
Toplam
26.032 TL
27.520 TL
23.667 TL
27.520 TL
Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka) 1 adet
23.667 TL
23.667 TL
Üçlü Koltuk Yataklı (Anka)
24.216 TL
22.016 TL
Toplam
23.667 TL26.032 TL

Ürün Özellikleri

Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk, rahat ve çok yönlü bir seçenektir. Hem oturma alanı olarak, hem de gerektiğinde yatak olarak kullanabilirsiniz. Keşfedin!

Favori Anka Yataklı Üçlü Koltuk, rahatlık ve çok yönlülük sunan şık bir seçenektir. Hem oturma alanı olarak kullanabileceğiniz üçlü kanepe, ihtiyaç durumunda konforlu bir yatak haline dönüşebilir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve sağlam bir yapıya sahiptir. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Koltuk minderleri ve sırt desteği ergonomik şekilde tasarlanmıştır, böylece rahat bir oturma deneyimi sunar. Misafirlerinizi ağırlarken veya dinlenme ihtiyacınız olduğunda rahat ve şık bir seçenek olan Favori Üçlü Koltuk Yataklı Anka, yaşam alanınıza değer katar.

Favori  Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 adet 3'lü kanepeden oluşmaktadır


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı