Favori Anka Berjer - İnegölSofa
Mağazada Var

Favori Anka Berjer

KT1410012337
10.480 TL 13.100 TL %20
11.528 TL 14.410 TL %20
Takım İçeriği
Berjer (Anka)1 x 10.480 TL
Toplam
11.528 TL
13.100 TL
10.480 TL
13.100 TL
Berjer (Anka)
11.528 TL
10.480 TL
11.528 TL
10.480 TL
Toplam
10.480 TL11.528 TL

Ürün Özellikleri

Favori Anka Berjer, modern, rahat oturma deneyimiyle öne çıkar. Şık ve kalitelisiyle uzun ömürlüdür. Evinize şıklık katmak için mükemmel bir seçenek.    

Favori Anka Berjer, modern ve şık bir tasarıma sahip olan bir berjer koltuktur. Rahat bir oturma deneyimi sunan geniş ve yumuşak minderleriyle dikkat çeker. Şık detayları ve estetik çizgileriyle her türlü dekorasyona uyum sağlar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Favori Berjer Anka, uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sunar. Evdeki dinlenme köşelerine veya oturma odalarına şıklık katmak için ideal bir tercihtir.

Favori  Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği  1 adet berjerden oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu ,kolay silinebilir


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer (Anka)758580

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı