Fantom Üçlü Koltuk - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Fantom Üçlü Koltuk

KT1410017705
16.331 TL 20.625 TL %21
17.964 TL 22.688 TL %21
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 16.331 TL
Toplam
17.964 TL
20.625 TL
16.331 TL
20.625 TL
3'lü Koltuk
17.964 TL
16.331 TL
17.964 TL
16.331 TL
Toplam
16.331 TL17.964 TL

Ürün Özellikleri

Fantom Üçlü Koltuk, modern şıklığı ve konforu bir araya getirerek evinize estetik bir dokunuş katıyor. İnegöl Sofa kalite ve güvencesiyle Hemen Alın!     

Fantom Üçlü Koltuk, İnegöl Sofa'nın özel tasarımıyla evinize konforlu ve şık bir oturma alanı sunuyor. Zarif detaylar, modern çizgiler ve geniş oturum alanı ile öne çıkan bu koltuk, hem estetik hem de fonksiyonellik arayanlar için ideal bir tercihtir. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçilik, Fantom Üçlü Koltuk'u uzun yıllar boyunca dayanıklı ve şık kılıyor. Evinizin atmosferini modernleştirmek ve keyifli anlarınıza konfor katmak için mükemmel bir seçenektir.

İnegölsofa Fantom Üçlü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Fantom 3'lü Koltuk bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış Gürgen Ağacı

Kumaş Türü: Ücretsiz olarak Renk Değişikliği Yapabilirsiniz

Sünger Özellikleri 28 DNS 12 lik süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzeme: Metal (Gold kılıç ayak)

Yastık Sayısı Üründe 4 adet yastık bulunmaktadır. Yastıklar silikon elyaf ve kırpıntı sünger karışımından oluşmaktadır.

Öne Çıkan Özellik: Kapitoneli şık tasarımıyla modelimiz öne çıkmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2409570

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı