Kampanyalı Ürün

Fantom Tekli Berjer

KT1410017702
7.918 TL 10.000 TL %21
8.710 TL 11.000 TL %21
Takım İçeriği
Berjer1 x 7.918 TL
Toplam
8.710 TL
10.000 TL
7.918 TL
10.000 TL
Berjer
8.710 TL
7.918 TL
8.710 TL
7.918 TL
Toplam
7.918 TL8.710 TL

Ürün Özellikleri

     

Fantom Tekli Berjer, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yansıtarak evinize konforlu bir oturma alanı sunuyor. Zarif detaylar ve modern çizgilerle tasarlanmış olan bu berjer, hem fonksiyonel hem de şık bir parça olma özelliğini taşıyor. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçilik, Fantom Tekli Berjer'i uzun yıllar boyunca dayanıklı ve şık kılarken, geniş oturumu da rahat bir deneyim sunuyor. Fantom Tekli Berjer, evinize modern bir dokunuş ekleyerek dinlenme alanınızı tamamlamak için ideal bir seçenektir.

İnegölsofa Fantom Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Fantom Berjer bulunmaktadır.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış Gürgen Ağacı

Kumaş Türü: Ücretsiz olarak Renk Değişikliği Yapabilirsiniz

Sünger Özellikleri 28 DNS 12 lik süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzeme: Metal (Gold kılıç ayak)

Öne Çıkan Özellik: Kapitoneli şık tasarımıyla modelimiz öne çıkmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer757095

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı