Fantom Köşe Takımı - İnegölSofa
Çok Satan

Fantom Köşe Takımı

KT1410017696
34.988 TL 41.250 TL %16
38.487 TL 45.375 TL %16
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 34.988 TL
Toplam
38.487 TL
41.250 TL
34.988 TL
41.250 TL
Köşe Koltuk
38.487 TL
34.988 TL
38.487 TL
34.988 TL
Toplam
34.988 TL38.487 TL

Ürün Özellikleri

İnegöl Mobilyası - Fantom Köşe Takımı, modern tasarımı ve konforlu oturumuyla evinize şıklık ve rahatlık katıyor. Hemen İnceleyin!       

 Fantom Köşe Takımı, İnegöl Sofa'nın özel tasarımıyla yaşam alanınıza modern bir dokunuş getiriyor. Zarif detayları ve geniş oturma alanı, bu köşe takımını özel kılıyor. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçilik, uzun ömürlü bir kullanım sunarken, konforlu oturumu ile de keyifli anlar yaşamanıza olanak tanıyor. Fantom Köşe Takımı, şık tasarımı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizi çağdaş bir atmosfere dönüştürmek isteyenler için mükemmel bir tercihtir.

İnegölsofa Fantom Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 adet Fantom Köşe Takımından oluşmaktadır.

Ürün Ölçüsü 320 x 290 cm

İskelet Malzemesi Fırınlanmış Gürgen Ağacı

Kumaş Türü Ücretsiz olarak Renk Değişikliği Yapabilirsiniz

Sünger Özellikleri 28 DNS 12 lik süngerden üretilmiştir.

Ayak Malzeme Metal

Yastık Sayısı Üründe 4 adet yastık bulunmaktadır. Yastıklar silikon elyaf ve kırpıntı sünger karışımından oluşmaktadır.

Öne Çıkan Özellik Ürünümüz kapitoneli desenleri ve sık tasarımıyla öne çıkmaktadır.

Özel Ölçü İmkanı Özel ölçü yapılabilir. Fiyatla alaklı müşteri temsilcisinden bilgi alabilirsiniz

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk320*2909570

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı