Web Sitesine Özel

Fanny Yemek Masası

YOT1410008625
10.965 TL 11.542 TL %5
12.062 TL 12.697 TL %6
Takım İçeriği
Masa1 x 10.965 TL
Toplam
12.062 TL 10.965 TL
11.542 TL
Masa
12.062 TL
10.965 TL
12.062 TL
10.965 TL
Toplam
10.965 TL12.062 TL

Ürün Özellikleri

  

Fanny Yemek Masası, şık ve işlevsel bir yemek masasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklılığı ile öne çıkar. Geniş masa yüzeyi, aile ve misafirlerle keyifli yemekler paylaşmanız için idealdir. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Masa, rahat bir yemek deneyimi sunarken aynı zamanda odanıza zarafet katmaktadır. Fanny Yemek Masası, evinize şıklık ve işlevsellik katmak için mükemmel bir tercihtir.

Fanny Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: Masa, 6 Adet Sandalye ve Aynalı Konsol'dan Oluşmaktadır.

Kitaplık ve Sehpa Opsiyoneldir. İstenildiği Takdirde Ekleyebilirsiniz.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa1709075

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Temmuz 2024 - 14 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı