Fanny Sandalye 6 Adet - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Fanny Sandalye 6 Adet

YOT1410008626
18.412 TL 19.381 TL %5
20.253 TL 21.319 TL %6
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 18.412 TL
Toplam
20.253 TL 18.412 TL
19.381 TL
Sandalye (6 Adet)
20.253 TL
18.412 TL
20.253 TL
18.412 TL
Toplam
18.412 TL20.253 TL

Ürün Özellikleri

Fanny Sandalye 6 Adet, konforlu şık bir yemek odası deneyimi sunar. Rahat oturma ve zarif görünümü ile estetik ve rahatlığı bir arada sunanar. İnceleyin!

Fanny Sandalye 6 Adet, konforlu ve şık bir yaşam odası deneyimi sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen sandalyeler, dayanıklılığı ile öne çıkar. Rahat oturma yüzeyi ve ergonomik tasarımıyla uzun süreli kullanıma uygundur. Şık detayları ve zarif görünümüyle yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katar. Fanny Sandalye 6 Adet, hem evde hem de ofiste şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren mükemmel bir seçimdir.

Fanny Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği:  6 Adet Sandalyeden  Oluşmaktadır.


Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı