Fanny Duvar Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Fanny Duvar Ünitesi

DVTU1410015409
10.990 TL 11.565 TL %5
12.090 TL 12.722 TL %5
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 10.990 TL
Toplam
12.090 TL 10.990 TL
11.565 TL
TV Ünitesi
12.090 TL
10.990 TL
12.090 TL
10.990 TL
Toplam
10.990 TL12.090 TL

Ürün Özellikleri

Fanny Duvar Ünitesi, modern tasarımı ve kullanışlı yapısıyla, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek yaşam alanınıza estetik bir dokunuş sunar.

Fanny Duvar Ünitesi, İnegöl Sofa'nın öne çıkan ürünlerinden biridir. Modern çizgileri, şık detayları ve fonksiyonel yapısıyla evinizi baştan aşağı yenilemenin tam zamanı. Televizyonunuzu düzenli bir şekilde sergilemenin yanı sıra dekoratif eşyalarınızı saklamak için geniş raflara sahiptir. Ahşap malzeme kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun ömürlü bir kullanım vaat eder. Fanny Duvar Ünitesi, hem görünümü hem de işlevselliğiyle modern yaşam tarzınıza mükemmel bir uyum sağlar. Evinizi şıklık ve düzenle buluşturmak için tercih edebileceğiniz bu ürün, yaşam alanınıza zarafet katmanın anahtarıdır.

İnegölsofa Fanny Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Fanny TV Ünitesi bulunmaktadır.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
TV Ünitesi2204658

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı